top of page

KOCKAN GOLF TROPHY POWERED BY JUSTIN PAUKIN

Aktualizováno: 13. 8. 2020

Základné charakteristiky, ktorými môžeme pomenovať IV.kolo golfovej túry P.Ž.G.K. so sponzorskou podporou Miroslava Kružela a Dávida Paučina, pomenúvame nasledovne.


TRPEZLIVOSŤ, ODHODLANIE, KONDÍCIA A VYTRVALOSŤ.

 

Vzhľadom na okolnosti hustého dažďa a silného hromobitia, priatelia a sympatizanti klubu, trpezlivo čakali v clubhouse na neurčito posunutý štart. Ako sa hovorí: "Neexistuje zlé počasie, len zle oblečený golfista". V tomto prípade sme museli oprávnene vyčkať na vyjadrenie marshala, kedy hra bude pre hráčov bezpečná. Trpezlivosť vystriedalo odhodlanie. Odhodlanie nastúpiť a odpáliť v tak nepredvídateľnom počasí prvú loptičku. Mraky vystriedala modrá obloha a slnečná páľava s neznesiteľným vlhkom, ktorá sa pohrala s kondíciou všetkých hráčov. Golfové ihrisko Sedín je charakteristické otvorenými "fairwayami" a aj vďaka servisu mokrých uteráčikov a pitného režimu počas hry na druhej deviatke, sa turnaj vďaka vytrvalosti hráčov úspešne a s pôžitkom ukončil.

Darmo! Golf je úžasný šport, ktorý preverí nielen hráčske ale aj mentálne schopnosti.

Preto s pokorou gratulujeme víťazom, ktorí v dvoch kategóriách dokázali zahrať veľmi slušné výsledky.

V kategórii STBF MIX NETTO zvíťazil Jozef Vrábel pred Martinom Sakálom a Jakubom Rapšíkom.

VÍŤAZ Jozef Vrábel si odniesol krásnu cenu, zelené pánske sako, z dielne JUSTIN PAUKIN, ktorý oficiálne sponzoroval ceny pre víťazov. Ďakujeme!

V kategórii BRUTTO zvíťazil Milan Čellár pred Martinom Sakálom a Jakubom Rapšíkom.

Víťazom srdečne gratulujeme!

Ako už býva dobrým zvykom tohto turnaja, spoločné chvíle nekončia jeho vyhodnotením a ocenením víťazov ale spoločne sa presúvame za výborným jedlom a pekným vínom do reštaurácie Perlovka, kde priateľské väzby sú príjemným spestrením nielen golfového ale aj bežného života nás všetkých.

Zároveň veľká vďaka patrí spoločnosti KOCKAN DESIGN, ktorá zabezpečila chutné HALFWAY občerstvenie. ĎAKUJEME a vidíme sa 8.9. v Ostraviciach, kde bude organizované posledné kolo golfovej túry P.Ž.G.K. pod názvom HRIVIK GOLF CUP.


Tešíme sa na stretnutie pri golfe.

50 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page