top of page

5.KOLO LETNEJ GOLFOVEJ TÚRY PRVÉHO ŽILINSKÉHO GOLFOVÉHO KLUBU, HRIVIK&DEMO GC, OLD COURSE ČELADNÁ

Letná golfová túra Prvého žilinského golfového klubu vyvrcholila práve v Čeladnej, na jednom z najobľúbenejších ihrísk, kam sa veľmi radi vraciame. Vnímame ho ako nádherné lesné golfové prostredie s vysoko kvalitnou kondíciou. Dokonca aj postranné časti ihriska boli upravené v prospech golfových hráčov a našou jedinou úlohou bolo užiť si dokonalý septembrový slnečný deň.

Golfový turnaj otvorili Garant turnaja, Juraj Hrivík a Demeter Markulček. Obaja sa postarali o maximálnu spokojnosť hráčov, nakoľko zabezpečili nielen občerstvenie a pitný režim počas turnaja ale aj finančné zvýhodnenie, či ceny pre víťazov. Srdečná vďaka!

Turnaj prebiehal plynulo s minimálnym zdržaním.

V kategórii STBF MIX NETTO zvíťazil Juraj Hrivík mladší pred Dušanom Kyškom a Jurajom Hrivíkom starším.

Golfové ihrisko s najnižším počtom rán zahral Juraj Hrivík starší. Svoju cenu prenechal Miroslavovi Kruželovi, hráčovi s druhým najlepším výsledkom danej kategórie.

Srdečne gratulujeme!

Na dvoch jamkách boli do turnaja vsadené doplnkové disciplíny NEAREST TO THE PIN, ktorých víťazmi sú Dušan Kyška a Miroslav Kružel.

Dovidenia 24.-25.september 2023 v Golfovom rezorte Sedín na klubových Majstrovstvách.

Úspechy na golfovom ihrisku nie sú dôležité. To sú slušnosť a poctivosť. (Tiger Woods)