top of page

MAJSTROVSVÁ P.Ž.G.K. 2019 PROSPER GOLF RESORT ČELADNÁ

Aktualizováno: 14. 10. 2019

Dva dni na golfovom ihrisku Presbourg Golf Čeladná, v plnej výbave, v plnom nasadení, členovia Prvého žilinského golfového klubu strávili posledný septembrový víkend s veľkým nadšením. Všetci zúčastnení pristupovali k Majstrovstvám veľmi zodpovedne.

Prvé kolo bolo odštartované na jamke č.1, New Course. Pre niektorých z nás bola táto časť golfového rezortu absolútnou novinkou. Množstvo prekážok, out-ových kolíkov, členité, rýchle greeny a mimoriadna návštevnosť ihriska, zvyšovali adrenalín v krvi od jamky k jamke. O majstrovský titul v prvom dni bojoval Marián Gróf pred Michalom Rapšíkom a Šimonom Trnkom, ktorí zahrali v kategórii BRUTTO v prvom kole najlepšie výsledky.

Vo večerných hodinách sme prejavili vďaku garantom letnej golfovej túry P.Ž.G.K. 2019, ktorí sa svojou solidaritou a spolupatričnosťou s klubom, postarali o zvýšený záujem o túru. Zároveň sme pogratulovali absolútnym víťazom golfovej túry, Dušanovi Kyškovi, Petrovi Tinkovi a Jurajovi Hrivíkovi, ktorý sa v dlhodobej tabuľke umiestnili na prvých troch pozíciách.

Gratulácie večera pokračovali, pretože v ďalších dvoch sprievodných súťažiach dňa 1.kola New Course, LONGEST DRIVE a NEARESTtoPIT, sme potriasli rukou Jurajovi Hrivíkovi a Martinovi Paučinovi.