top of page

MAJSTROVSTVÁ PRVÉHO ŽILINSKÉHO GOLFOVÉHO KLUBU 2022

Členovia Prvého žilinského golfového klubu slávnostne ukončili outdoorovú sezónu na klubových Majstrovstvách, organizované na golfovom ihrisku Gray Bear na Táľoch.


Prvý deň dvojdňového turnaja začal skvelo! Privítal nás príjemný personál, odštartoval sympatický maršál a počas celej golfovej hry sme sa tešili z veľmi príjemného jesenného počasia.Hra bola plynulá, pokojná a rýchla zároveň. "Hole in one" síce nepadol, no nechýbalo veľa. Z "birdie" sa tešili viacerí z hráčov.


Spoločenský večer v Slovenskej kolibe bol veselý a skutočne oslavný. Privítali sme nových členov, ktorí sa medzi nás včlenili nielen svojou náklonnosťou pre golf, ale aj krásnym spevom či rozihraným tancom. Áno! Pekné víno, chutné jedlo, zmysluplné rozhovory, spev aj tanec! Taký bol náš spoločný večer.Golfové leto Prvého žilinského golfového klubu je charakteristické letnou túrou, ktorú členovia klubu absolvujú na sympatických ihriskách Slovenska a Moravy. Víťazi boli počas jednotlivých kôl ocenení garantom konkrétneho turnaja. Záverečné vyhodnotenie a ocenenie víťazov DLHODOBÉHO REBRÍČKA prebiehalo práve tu, počas príjemného, oslavného večera.


Prezident klubu Miroslav Rapšík, zagratuloval absolútnym víťazom "Letnej túry Prvého žilinského golfového klubu pre rok 2022" Miroslavovi Kruželovi pred Martinom Paučinom a Tiborom Švecom.

PÁNI, GRATULUJEME!A kto bol GARANTOM letnej golfovej túry? Nech sa páči, zoznámte sa. Zľava...

Dávid Paučin a Martin Paučin, ROAD&PAUKIN GC.

Miroslav Kružel, KOCKAN GC.

Tibor Švec a Dušan Kyška, TESATE&OK GYN GC.

Juraj Hrivík, HRIVIK GC.

Martin a Lucia Sakálovci, POINT GC.

OPÄTOVNÁ SRDEČNÁ VĎAKA!Počas večera nemohlo chýbať ani vyhodnotenie doplnkových súťaží prvého dňa Majstrovstiev P.Ž.G.K..

Na pätnástej jamke zahral Jaroslav Kaščák "LONGEST DRIVE".

Najbližšie k jamke "NEAREST TO PIN" jamka č.2, zahrala Lucia Sakálová.

Víťazom doplnkovej súťaže "SECOND BEST SHOT" jamka č. 17, sa stal Milan Čellár.

VÍŤAZOM SRDEČNE GRATULUJEME!Druhý turnajový deň už nebol tak optimistický. Prechodné jesenné dažde nás sprevádzali počas viacerých jamiek. Premočená fairway a náhodná voda síce komplikovala hru, no uplatnením vhodných golfových pravidiel, sme si vedeli hru spríjemniť. Na posledných pár jamkách dokonca vyšlo aj slnko.

GOLF je dokonalý mentálny koučing.


Záver tohtoročných Majstrovstiev P.Ž.G.K. sme oslávili v clubhouse dekorovaním víťazov.

Víťazom kategórie STBF MIX NETTO sa stal Dávid Paučin pred Demeterom Markulčekom a Ľubicou Markulčekovou.

MAJSTERKOU Prvého žilinského golfového klubu pre rok 2022 sa stala ĽUBICA MARKULČEKOVÁ!
MAJSTROM Prvého žilinského golfového klubu pre rok 2022 sa stal MARIÁN GRÓF.

VŠETKÝM VÍŤAZOM SRDEČNE GRATULUJEME!Do skorého videnia v indoore, na Obežnej 5A, Žilina. Športové tréningové golfové centruj je otvorené pre všetkých golfistov nielen žilinského kraja!

Zimná sezóna sa práve začína!


Nedržte sa svojich záujmov, ktoré sa menia, ale toho, čím ste a čo milujete, toho, čo sa nebude a nemá meniť. cit.


84 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page