top of page

MAJSTROVSTVÁ PRVÉHO ŽILINSKÉHO GOLFOVÉHO KLUBU 2020

Počas posledného septembrového víkendu Prvý žilinský golfový klub organizoval Majstrovstvá klubu na dokonale pripravenom golfovom ihrisku na Táľoch.

Hra slnečných lúčov a tieňov, sýta zeleň zdravých stromov a čerstvý horský vzduch, ktorý dovolí všetkým zmyslom dýchať život, je tou najsilnejšou emóciou.

HORSKÉ GOLFOVÉ IHRISKÁ POVAŽUJEME ZA KLENOTY,

KTORÉ VŽDY BUDÚ SRDCOM SLOVENSKÉHO GOLFU.

 

PRVÝ DEŇPrvé kolo slnečného septembrového golfového dňa sme ukončili pri spoločnej chutnej večeri. Kolibou sa niesol smiech, priateľská vrava, športové vyhodnotenia a tombola.

Integrita robí správne veci, aj keď sa nikto nedíva.
 

NEAREST TO PIN 2&5 JAMKA 1D


Manželia Markulčekovci prispeli cenou pre víťazov doplnkovej súťaže NEAREST to pin. Bratia Jakub a Michal Rapšíkovci si odniesli chutnú tekutú cenu. Ďakujeme za podporu a gratulujeme víťazom!


Oceňovanie počas večera pokračovalo.

S úprimnou vďakou sme poďakovali všetkým sponzorom a organizátorom, ktorí stáli za golfovou túrou klubu ročníka 2020.

 

TOP 4 DRUHÉHO ROČNÍKA PZGKGT2020


A kto sa stal víťazom golfovej túry Prvého žilinského golfového klubu 2020?

Podľa platných pravidiel a sumarizácie STBF bodov sme potriasli rukou Jozefovi Vráblovi pred Samuelom Sakálom a Martinom Sakálom, ktorý sa delil o tretie miesto s Dávidom Paučinom. Veľká gratulácia!


 

DRUHÝ DEŇ


Na druhý deň sme štartovali pomerne skoro ráno a počasie sa zdalo byť spočiatku naklonené. Avšak na druhej deviatke sa k hre pridružil drobný, jesenný dážď.


 

STBF NETTO MIX OMPZGK2020


Súčet výsledkov STBF bodov z dvoch dní určil víťazov kategórie STBF NETTO MIX, Samuela Sakála pred Martinom Sakálom a Michalom Rapšíkom.

Víťazom gratulujeme!


 

NEAREST TO PIN 2&7 JAMKA 2D


Vďaka Miroslavovi Kruželovi sme aj druhé kolo súťaže obohatili o doplnkovú súťaž NEAREST to pin. Cenu si odniesol Marian Gróf a Martin Sakál.

 

MAJSTERKA A MAJSTER P.Ž.G.K.2020


A to najlepšie na koniec.

Počas dvoch dní sme hlavnú pozornosť upierali na súťažnú kategóriu BRUTTO. So súčtom najnižšieho počtu rán odohratého ihriska počas prvého a druhého kola vzišli víťazi v ženskej a mužskej kategórii.Majsterkou Prvého žilinského golfového klubu v roku 2020 sa stáva Ľubica Markulčeková.
Majstrom Prvého žilinského golfového klubu v roku 2020 sa stáva Milan Čellár.


Ďakujeme za účasť!

Dovidenia v budúcom roku!
86 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page