top of page

KOCKAN & KOHAR GOLF CUP, GREY BEAR TÁLE

Aj júnový turnaj letnej golfovej túry Prvého žilinského golfového klubu bol z dôvodu silných dažďov a búrok presunutý. A oplatilo sa. Počas celého turnaja KOCKAN & KOHAR GOLF CUP hráčov sprevádzalo luxusné počasie.


Grey Bear, golfové ihrisko na Táľoch, je skutočným golfovým rajom. Pestrofarebné lúky, ktoré hrali všakovakými farbami nádherných horských kvetov, boli pastvou nie len pre oči, ale aj pre dušu. Zdravá a bohatá zeleň fairwaí sa dokonale dopĺňala s vôňou borovíc a smrekov. Prekrásne prostredie.
Golfová hra prebiehala plynulo a pokojne. Niekto bol spokojnejší, niekto na seba prísnejší. Na záver dňa vzišli tí najlepší hráči jednotlivých kategórií a doplnkových súťaží.


Víťazom kategórie STBF MIX NETTO sa stal Martin Sakál pred Miroslavom Kruželom a Milanom Čellárom. Sponzori turnaja Miroslav Kružel a Róbert Kohár, odmenili aj Demetera Markulčeka, ktorý sa umiestnil ako ďalší víťaz v poradí.

Golfové ihrisko s najnižším počtom rán 85, zahral Milan Čellár a stal sa tak víťazom kategórie BRUTTO MIX. Zároveň si prevzal cenu za doplnkovú súťaž LONGEST DRIVE.

Martin Sakál si prevzal cenu v doplnkovej súťaži NEAREST to PIN.

Všetkým víťazom srdečne gratulujeme!ĎAKUJEME garantom turnaja KOCKAN & KOHAR GC Miroslavovi Kruželovi a Róbertovi Kohárovi za pokrytie nákladov za občerstvenia, či doplnenie pitného režimu na turnaji. Predovšetkým však za zabezpečenie krásnych cien pre víťazov.Do skorého videnia na turnaji POINT GC na golfovom ihrisku BLACK STORK vo Veľkej Lomnici.

21 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page